Sensatsioon!

Uskumatu paljastus riigiprokurör Taavi Perni poolt!

Kommentaar artiklile: Pealtkuulatud kõned: peost suhu elanud Kracht küsis Tederilt abi ja tahtis „Reformi toiduahelad” läbi lõigata

Mulle, kui oma riigi lojaalsele ja truualamlikule kodanikule, ei saaks pähe tullagi, et meie riigi õiguskaitseorganid lähtuksid oma tegevuses mingitest luuludest, vandenõuteooriatest või arvamustest. Nii autoriteetsed organid tuginevad oma seisukohtade kujundamisel ikka ainult faktidele. Kui see nii ei oleks, ei saaks Eesti olla õigusriik. Kuid ta on õigusriik, sest kõik ametiisikud ja poliitikud väidavad seda ju otsekui ühest suust. Ja meil, kodanikel, pole põhjust, ega ka õigust, selles kahelda.

Kuid nüüd lugu alles läheb põnevaks!

Loen mina artiklit ja ei usu oma silmi! Riigiprokurör Taavi Perni sõnul peab ta Kersti Krachti puhul suurimaks ohuks uue õigusvastase kuriteo toimepanemist. Näiteks olevat ühest kõnesalvestisest mullu septembris selgunud, et Kracht tunneb meest, kellel on oskused eri digitõendite muutmiseks.

Tundub, et prokurör selles ei kahtle, sest tema teadmistele tuginedes ei saa proua Krachti mingil juhul vabastada, kuna ta tunneb seda müstilist meest, kellel on uskumatud võimed. Kohe sellised võimed, mida tarkade meeste sõnul ei saaks meie riigis mitte kellelgi olla. Aga tuleb välja, et saab, sest prokurör on selles kindel ja tema juba ei eksi!

Nüüd tuleb kinnituseks kohe tsiteerida prokuröri, sest mida mina, väikene inimene, neist asjust tean: „Isikulisi tõendeid saab survestada kas sidevahendi teel või kutsub kedagi külla. See ei takista korralduste andmist tõendite hävitamiseks. Ammugi ei takista see tõendite hävitamist.”

Ja nüüd tulebki see peamine! Kui prokurör teab ja on veendunud (tema ju tühja juttu ei aja), et meil on keegi mees, kellel on võimed suvalisi isikulisi digitõendeid muuta või kogunisti hävitada, siis küsin mina lihtsameelselt, et kas meie e-valimised on ikka turvalised, kui prokuröri kinnitusel liigub meie hulgas ringi mees, kes saaks sellise tembuga mängleva kergusega hakkama? Ma usun, et kõik, kes selle fakti valguses väidavad ja kinnitavad, et e-valimiste tulemust ei ole võimalik muuta, peaksid oma mütsi raekoja platsil nüüd rahva ees ära sööma…

Ma saaks aru, kui see oleks mingi niisama seisukoht, et – naised saunas rääkisid, aga selle pärast ei pääse Kersti Kracht vabadusse. Ja siin ei ole enam ruumi spekulatsioonidele. See ei ole nali, vaid alasti tõde. Ja prokurör teab, selles ei ole enam kahtlustki!

Üks asi veel… Keegi olevat väitnud, et Kersti Krachti kehv varaline seis lükkas teda kuritegelikule teele. Statistikaameti andmetel elab meil 20,7% elanikest suhtelises vaesuses. Sellel loogikale tuginedes on meil iga viies inimene potentsiaalne kurjategija. Paistab uskumatu, aga asjatundjatega juba vaidlema ei hakka… 🙂

One thought on “Sensatsioon!”

  1. Igal asjal on oma hind.
    Kui inimene midagi välja mõtles, mõtleb inimene välja ka võimaluse seda hävitada (enda kasuks tööle panna).
    Nii et ka valimistesse sekkumisel on oma hind.
    Liiga kõrge hind ongi sageli takistuseks, et asjad soiku jäävad.

    Meeldib

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this: