Lombitagune vari Eestimaa kohal…

Kas mõni aasta tagasi oleks keegi osanud ette kujutada, et poliitiliste rivaalide poolt võetakse ametis oleval Ameerika Ühendriikide presidendil võimalus oma sõnumit rahvale edastada? Suletud on kõik tema sotsiaalmeedia kanalid ja loomulikult ka kõik teised meediakanalid. Talle on jäänud ainsaks võimaluseks kasutada sidekanalit, mis on riigile ette nähtud sõjaseisukorras.

Demokraatia, kui ühiskondlik elukorraldus, on usutavasti USAs jäädavalt ammendunud.  Täna on see karm reaalsus. Liberaalide poolt ellu kutsutud seadusetus ja karistamatu anarhia on hävitanud õigluse ja tallanud jalge alla objektiivse sõnavabaduse. Tõeks tohib lugeda ainult nendepoolseid fanaatilisi seisukohti ja dogmasid. Liberaalid on asunud looma uut maailmakorda, kus õigused on väljavalitutel ja seadused enam ei kehti. Maksab raha ja domineerib toores jõud.

Me mäletame rahva väljaastumisi Valgevenes ja teistes riikides, kus toimusid presidendivalimiste võltsimiskahtluste pärast massilised rahvarahutused. Neid inimesi, kes tulid tänavatele, nimetas liberaalne meedia vabadusvõitlejateks ja demokraatia eest seisjateks. Nii oli kasulik. Ka USAs tulid tuhanded tänavale ja protestisid valimiste võltsimiste vastu. Nemad muutusid automaatselt riigisisesteks terroristideks, keda tuleb hävitada kui marutõbiseid koeri. Demokraatlik kaksikmoraal teenib vaieldamatult Uue Maailmakorra loojate salaplaane, kus hinnangud on kallutatud ja kõik, mis vähegi võiks mobiliseerida inimesi koonduma rahvustunnuste või muude seni määratletud tunnuste alusel, tuleb kuulutada ebanormaalseks ja trummipõrina saatel hävitada. Kurjategijast neeger suri politseivägivalla tõttu, mis vallandas seadusetuse ja protestilained. Rüüstamised ja vägivald olid paljude USA suurlinnade argipäev. Liberaalide meelest oli kõik normaalne ja omakohus ja anarhia ei väärinud hukkamõistu. Kapitooliumis tulistati surnuks rahumeelne, valge nahavärviga naisterahvas, kes oli teeninud oma riiki tões ja usus. Ta ei väärinud elementaarsetki inimlikku austust, ega lugupidamist. Pigem vastupidi. Teda ei saanud mainida, sest teda tuli kujutada mässajana ja terroristina. Liberaalide soovunelm on kehtestada USAs ühepartei süsteem, et enam mitte keegi, kes võiks kõigutada nende ülemvõimu, ei pääseks riigitüüri juurde. Ma ei suuda ette kujutada, kui ohtlikuks muutub ennast ülistav suurvõim rahule kogu maailmas. Mõistus ja tasakaalukus on asendumas ülbuse ja vastupandamatu sooviga valitseda tervet maailma.

Ka meie omad liberaalid on saanud lombitagustest sündmustest innustust. Riigikogu kodukord neile enam ei kehti. Liberaalsete opositsiooniliidrite avalikud süüdistused rahvuslikult meelestatud poliitikute osas on võtmas hüsteerilisi mõõtmeid. Süüdistada kuritegelikus käitumises tänast valitsust peaks olema viimaseks piisaks oma kodumaast ja rahvuskaaslastest hoolivates kodanikes. Keegi ei küsi tõsimeeli, kuidas sai liberaalide juhitud riigis tekkida üleüldse rahvuslikult meelestatud arvestatavad jõud, kelle vastu on nüüd vaja vahendeid valimata võidelda.  See saab tähendada ainult ühte. Liberaalid on reetnud meie väikese rahvusriigi huvid ja müünud meie suveräänsuse maha riikideülestele võimuritele, kes on enesele võtnud õiguse otsustada riikide saatuse ja rahvaste elukorralduse üle. Tegemist ei saa olla millegi muuga, kui rahvusriigi aadete hävitamisega ja otseselt põhiseadusliku korra jalge alla trampimisega. Ei saa olla suurimat kuritegu, kui otsene riigireetmine, omaenese rahvusriigi mahamüümine. Väga paljud eestimaalased on sellest aru saanud. Meedias märatsevate opositsiooni poliitikute libekeelsed sõnumid riigi julgeoleku tagamise vajadusest ja sõprussuhete kaotamise hirmust teiste omasugustega, ei saa olla muud, kui sirm tegelike, kurikavalate plaanide varjamiseks. Võõrriikide mõjuagendid üritavad taastada oma juhtrolli ühiskonnas, et jätkata avalikku ja seaduslikku tegevust nii pereväärtuste, kui riikliku iseseisvuse lõplikuks hävitamiseks. Selleks tuleb hullutada rahvast, naeruvääristada ja mõnitada oma oponente ning üritada taastada kiiremas korras kontroll ühiskondlike ressursside üle.

Täna peaks meist igaüks, kellele on kallis ta kodu ja lähedased, küsima iseendalt, kas me laseme end kaasa kiskuda liberaalide poolt valla päästetud hullusest, või on meis piisvalt talupojamõistust mõistmaks, et on olemas väärtused, mida hetkelise heaolu või mugavuse eest ära anda ei tohi. Palju on meie hulgas pettunuid, kes ei usu enam ammu iseolemise võimalustesse. Paljud on loobunud ja veeretavad lihtsalt omaette eksisteerides päevi õhtusse. Argipäeva toimetused ja rutiin ei lase hoomata suuremat pilti, mida on vastuoluliselt esitatud informatsiooni tõttu kardinaalset moonutatud. Segamini on klopitud erinevad mõisted ja tõekspidamised. Kuid üks on kindel. Liberaalide võimuletulekuga ja nende toetamisega kaotab meie rahvas suveräänsuse lõplikult. Mida see meie lastele tegelikkuses tähendab, seda õudust ei olegi võimalik sõnadesse panna.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this: