Mis lubatud Jupiterile, pole lubatud härjale!

Aga meie, vabad kodanikud, ei ole härjad!

Lisan kaitseministeeriumi viimase vastuse Eesti Ühistegevuse Liidu selgitustaotlusele – Kaitseminiseeriumi vastus selgitustaotlusele – 06.04.2020

Käsitlematu, kuidas need raisad seal vingerdavad! Ülbelt ja kangete jalgadega saadetakse inimesed pikalt. Need vastused on otseseks tõendiks, et meie riigikaitset korraldavad korrumpeerunud kurjategijad, kes on läbi ringkäenduse kindlustanud oma võimu riigis. Muud seletust ei ole.

Kuigi? Panen selle kirjavahetuse koos Liidu pooleste küsimustega edasi presidendile. Ta ju meie riigis kõrgeim ülemjuhataja. Samas, tean juba ette ja tuginedes isiklikele kogemustele ei ole sealt ka mingit adekvaatset vastust tulemas. Vormilt viisakas aga sisult otseteed persse saatev. Kellest või millest me peaksime lugu pidama?

Kuulasin kuidas Linnar Priimägi andis RR-le intervjuud. Ma ei ole mõnede tema väljendustega otseselt nõus kuid ta rääkis ju sulaselget tõtt nende kohta, kes meid valitsevad. Kuidas me peaksime kodanikena käituma, et ennast selliste lurjuste vastu kaitsta ja kehtestada kui õiguskaitse organid on sellistega ühe mütsi all ja söövad neil peost? Kodaniku allumatus?
Üks – see on ullike. Grupp- riigireeturid ja välismaa propaganda ohvrid. Rõhuv osa elanikkonnast – lambakari, kes ei tea, mis on neile hea. Noh, ja edasi? Mõisad pole Maarjamaal tõesti enam tükk aega põlenud…


Eelmised selgitustaotlused on leitavad SIIT.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this: